F.P.H.U. Jarosław Czurakowski - producent lekkich i wytrzymałych form do ogrodzeń betonowych.

O firmie


  formy nr: 20, 23, 33

formy nr: 25, 31, 117

formy nr: 46, 47, 120, 121

formy nr: 47, 141, 144

 

Szanowni Państwo!

Witam na stronie internetowej firmy F.P.H.U. Jarosław Czurakowski. Zapraszam do obejrzenia kolekcji modeli do ogrodzeń betonowych.

Pragnę zaprezentować swoją firmę, jej historię a także, ofertę produktów.

Firma istnieje od roku 1992. Początkowo zakres działalności obejmował budowę i remonty jachtów oraz usługi kooperacyjne. Firma wykonywała także elementy zlecone na bazie kompozytów poliestrowo-szklanych.

Istotnym elementem działalnosci jest wykonywanie nośników reklam dla agencji reklamowych. Właśnie te plansze można oglądać dziś na terenie całej Polski, czego przykładem mogą być tablice do blachodachówki „SARA” firmy „BUD MAT”.

Formy dla przemysłu betonów stały się zasadniczym produktem firmy od roku 1997. Wieloletnie doświadczenie owocuje dziś unikalną technologią produkcji form. Znajomość branży i różnorodnych materiałów pozwala na ich selekcję i wybór komponentów najwyższej jakości. Dowodem tego są formy trwałe i lekkie, od lat wybierane przez wielu klientów z Polski i zagranicy.

Kolekcja modeli systematycznie wzbogacana jest o nowe wzory. Warty podkreślenia jest fakt, iż wszystkie prezentowane płyty zostały zaprojektowane i wyprodukowane w mojej firmie. Wzory chronione są w Urzędzie Patentowym RP.

Na naszej stronie znajdują się zawsze aktualne wzory, nowości, a także promocje sezonowe.

z poważaniem

 

formy do betonu, formy do ogrodzeń, lekkie i wytrzymałe formy z laminatu - www.czurakowski.pl © 2024 Michash.